Cide Soğuksu Derneği Sekreteryası

Cide Soğuksulular iftarda buluştu.

Merkezi Çengelköy'de bulunan Cide Soğuksu ve Çevre Köyleri Derneği her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar yemeğinde hemşehrilerini biraraya getirdi.
23 Ağustos 2010, 12:11
Cide Soğuksulular iftarda buluştu. Üsküdar'ın en aktif hemşehri derneklerinden olan Kastamonu Cide Soğuksu ve Çevre Köyleri Derneği her yıl olduğu gibi bu yılda Ramazan Ayı'nda tüm hemşehrilerini ve Üsküdar'ın ileri gelenlerini bir arada topladı.

Düzenlenen iftar yemeğine Üsküdar Belediye Başkan Yardımcısı Ali Rıza Şenbabaoğlu, Ak Parti Üsküdar İlçe Başkan Yardımcısı ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Esat Kalay, Cide Soğuksu ve Çevre Köyleri Derneği Başkanı Mustafa Yavuz, Cide Soğuksu ve Çevre Köyleri Derneği Başkan Yardımcısı Hasan Çolakoğlu ve yönetim kurulu, dernek üyeleri, Cideliler, semt sakinleri ve basın mensupları katıldı.

Cide Soğuksu ve Çevre Köyleri Derneği'nde gerçekleştirilen iftar sonrasında Kur'an-Kerim Tilaveti okundu ve iftara katılan yaklaşık 500 kişi toplu olarak yemek duası yaptı.

Duaların ardından dernek başkanı Mustafa Yavuz yemeğe katılan tüm hemşehrilerine, davetlilere ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

Başkan Mustafa Yavuz'un ardından söz alan Üsküdar Belediye Başkan Yardımcısı Ali Rıza Şenbabaoğlu'da ''Uzun senelerdir Üsküdar'da yaşıyorum ve artık kendimi sizlerin arasında yabancı olarak hissetmiyorum bende sizlerden birisiyim aslında hepimiz Üsküdarlıyız. Bu güzel iftar yemeğinde Cide Soğuksulular ile bir araya geldiğim için çok mutluyum geceyi organize eden herkese teşekkür ediyorum'' dedi.

Ali Rıza Şenbabaoğlu'ndan sonra Esat Kalay söz aldı. Esat Kalay konuşmasında; ''Ramazanın, başlangıcında rahmet, ortasında bereket ve sonunda mağfiret olan kutlu bir aydır. Üsküdar'da uzun senelerdir bu derneğin yaşamasını sağlayan ve Üsküdar'ın en aktif derneklerinden olan Cide Soğuksulular Derneği'nin Üsküdar'da bir çok alanda ilklere öncülük ettiğini ve bizleri bu akşam burada bir araya getiren Başkan Mustafa Yavuz'a teşekkür ediyorum'' dedi.

Cide Soğuksu ve Çevre Köyleri Derneği Başkan Yardımcısı Hasan Çolakoğlu'da son olarak dernek üyelerine bir hatılatma yaparak 26 Eylül 2010 Pazar günü genel kurulun yapılacağını bildirdi.


Üsküdar 34

ReytingReytingReytingReytingReyting
 
Bu içerik toplam 1950 defa okundu.
Kastamonu İli Cide İlçesi Soğuksu ve Çevre köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Facebook Sayfası

Fotoğraflar

Tüm Fotograflar